dr n. med. Janusz Orzechowski
CHIRURGIA OGÓLNA I NACZYNIOWA
Dr n. med. Janusz Orzechowski jest specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, a tytuł specjalisty I stopnia w dziedzinie chirurgii uzyskał w 1996 roku. Cztery lata później zdobył także specjalizację II stopnia. Stopień naukowy doktora nauk medycznych obronił w 2002 roku.
Regularnie uczestniczy w kursach i konferencjach naukowych, dzięki czemu stale rozwija swoje kwalifikacje i pozostaje na bieżąco z nowoczesnymi technikami chirurgicznymi.
W Centrum Medycznym Mediconcept dr Orzechowski zajmuje się chirurgią ogólną flebologią. Wykonuje specjalistyczne badania USG Doppler żył kończyn dolnych oraz przeprowadza leczenie żylaków — zarówno metodami tradycyjnymi, takimi jak usuwanie chirurgiczne i skleroterapia, jak i nowoczesną metodą laserową – EVLT.
Zabiegi wykonywane przez dr Janusza Orzechowskiego:
- Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych, znamion, kaszaków,
- Laserowe usuwanie żylaków EVLT,
- Skleroterapia żylaków,
- Usuwanie przepuklin,
- Laserowe zamykanie naczynek,
- Laserowe usuwanie zmian skórnych, kaszaków, kurzajek i przebarwień.
Zapraszamy na konsultacje!